Acid Gambit стильні та спортивні. Модель пропонує високоміцний балістичний захист для оператора. Його гнучка та довговічна матова чорна рамка обладнана м'якими термопластичними гумовими носовими прокладками та системою Edge-Flex, що створює комфорт для оператора. Відкрита нижня рамка запобігає перешкодам видимості та дозволяє легко видаляти та замінювати лінзи однією рукою в рукавицях. Кожна пара містить чохол для зберігання та очищення лінз.

Всі окуляри Edge Tactical Eyewear перевіряються в незалежних акредитованих лабораторіях для забезпечення їх відповідності ANSI Z87.1 + 2015, військово-балістичним MCEPS GL-PD 10-12 та EN166 F CE стандартам. Всі лінзи Edge блокують 99,9% UVA, UVB та UVC-променів і мають спеціальне покриття, яке запобігає подряпанню.

Acid Gambit
Acid Gambit
Acid Gambit
Acid Gambit
Acid Gambit
Acid Gambit
Acid Gambit / Clear лінзи з технологією Vapor Shield  
ЦІНА: 1750.00 грн

Clear прозорі лінзи - цє класичний вибір у тактичних та захисних окулярах. Завдяки ідеальній прозорості, вони чудово підходять для приміщень або для використання в умовах слабкого освітлення. Технологія Vapor Shield покриває найвищі військові стандарти, а лінзи залишаються чистими від конденсації навіть у найважчих погодних умовах. Clear лінзи пропускають 85% видимого світла.

Acid Gambit / Лінзи Tiger's Eye з технологією Vapor Shield 
ЦІНА: 1750.00 грн

Лінзи Tiger's eye створюють більший контраст, фільтрують високі рівні синього світла і дозволяють отримати більшу глибину сприйняття. Технологія Vapor Shield покриває найвищі військові стандарти, а лінзи залишаються чистими від конденсації навіть у найважчих погодних умовах. Tiger's eye лінзи пропускають 50% видимого світла.

Acid Gambit
Acid Gambit
Acid Gambit
Acid Gambit
Acid Gambit
Acid Gambit
Acid Gambit /  Лінзи "G-15" з технологією Vapor Shield 
ЦІНА: 1750.00 грн

Лінзи G-15 - це відмінний вибір для різних умов з високим освітленням, оскільки вони зберігають справжнє сприйняття кольору та значно зменшують напругу очей. Технологія Vapor Shield покриває найвищі військові стандарти, а лінзи залишаються чистими від конденсації навіть у найважчих погодних умовах. G-15 лінзи пропускають 15% видимого світла.

Acid Gambit /   Лінзи Polarized Gradient Smoke
ЦІНА: 2600.00 грн

Поляризовані лінзи Gradient Smoke мають невеликий вертикальний градієнт, щоб вирівняти яскраве світло, що надходить згори та зменшується до низу. Це робить їх найкращим вибором для щоденного водіння. Додавання поляризаційного фільтра збільшує ясність, зменшуючи відблиски. Лінзи пропускають 15% видимого світла.