Blizzard забезпечує комфорт для операторів, які потребують більшої захисної зони, ніж окуляри. Вентильована чорна матова рама з м'якими неопреновими вставками, зручно розташовується на обличчі, гумова накладка на ремінці захищає окуляри від ковзання. Знімнні прозорі лінзи та лінзи G-15  - повністю стійки до туману, та можуть бути легко змінені для використання в самих різних умовах освітлення. Набір складається з окулярів, двох змінних пластин (прозрачні та черні), двох Rx вставок (вставка для діоптрій), складаного футляра MOLLE та чохла для чищення.

Всі окуляри "Edge® Tactical Eyewear" перевіряються в незалежних акредитованих лабораторіях для забезпечення їх відповідності ANSI Z87.1 + 2015, військово-балістичним MCEPS GL-PD 10-12 та EN166 F CE стандартам. Всі лінзи Edge® блокують 99,9% UVA, UVB та UVC-променів і мають спеціально покриття, яке запобігає подряпинню.

Blizzard
Blizzard
Blizzard
Blizzard
Blizzard
Blizzard
Blizzard / Лінзи Clear Vapor Shield, G-15 Vapor Shield Lenses
ЦІНА: 3150.00 грн

Clear прозорі лінзи - цє класичний вибір у тактичних та захисних окулярах. Завдяки ідеальній прозорості, вони чудово підходять для приміщень або для використання в умовах слабкого освітлення. Технологія Vapor Shield покриває найвищі військові стандарти, а лінзи залишаються чистими від конденсації навіть у найважчих погодних умовах. Clear лінзи пропускають 85% видимого світла.

Лінзи G-15 - це відмінний вибір для різних умов з високим освітленням, оскільки вони зберігають справжнє сприйняття кольору та значно зменшують напругу очей. Технологія Vapor Shield покриває найвищі військові стандарти, а лінзи залишаються чистими від конденсації навіть у найважчих погодних умовах. G-15 лінзи пропускають 15% видимого світла.