Традиційна рамка Falcon ідеально підходить для операторів, які віддають перевагу вузьким і маленьким окулярам. Окуляри виглядають чудово та забезпечують найвищий рівень захисту. Міцні та гнучкі завушники матового чорного кольору обладнані м'якими гумовими вставками для підвищення комфорту та стійкості до ковзання. Кожна пара містить чохол для зберігання та очищення лінз.

Всі окуляри Edge Tactical Eyewear перевіряються в незалежних акредитованих лабораторіях для забезпечення їх відповідності ANSI Z87.1 + 2015, військово-балістичним MCEPS GL-PD 10-12 та EN166 F CE стандартам. Всі лінзи Edge блокують 99,9% UVA, UVB та UVC-променів і мають спеціальне покриття, яке запобігає подряпанню.

Falcon
Falcon
Falcon
Falcon Thin Temple
Falcon Thin Temple
Falcon Thin Temple
Falcon
Falcon
Falcon
Falcon Thin Temple
Falcon Thin Templeide
Falcon Thin Temple
Falcon, Falcon Thin Temple / "Clear" лінзи з технологією Vapor Shield
ЦІНА: 1450.00 грн

Clear прозорі лінзи - цє класичний вибір у тактичних та захисних окулярах. Завдяки ідеальній прозорості, вони чудово підходять для приміщень або для використання в умовах слабкого освітлення. Технологія Vapor Shield покриває найвищі військові стандарти, а лінзи залишаються чистими від конденсації навіть у найважчих погодних умовах. Clear лінзи пропускають 85% видимого світла.

Falcon, Falcon Thin Temple/ Лінзи Tiger's Eye з технологією Vapor Shield 
ЦІНА: 1450.00 грн

Лінзи Tiger's eye створюють більший контраст, фільтрують високі рівні синього світла і дозволяють отримати більшу глибину сприйняття. Технологія Vapor Shield покриває найвищі військові стандарти, а лінзи залишаються чистими від конденсації навіть у найважчих погодних умовах. Tiger's eye лінзи пропускають 50% видимого світла.

Falcon
Falcon
Falcon
Falcon Thin Temple
Falcon Thin Temple
Falcon Thin Temple
TSBRG716
TSBRG716-side
TSBRG716-front
Falcone
Falcone
Falcone
Falcon, Falcon Thin Temple /  Лінзи "G-15" з технологією Vapor Shield
ЦІНА: 1450.00 грн

Лінзи G-15 - це відмінний вибір для різних умов з високим освітленням, оскільки вони зберігають справжнє сприйняття кольору та значно зменшують напругу очей. Технологія Vapor Shield покриває найвищі військові стандарти, а лінзи залишаються чистими від конденсації навіть у найважчих погодних умовах. G-15 лінзи пропускають 15% видимого світла.

Falcon /   Лінзи Polarized Gradient Smoke
ЦІНА: 2600.00 грн

Поляризовані лінзи Gradient Smoke мають невеликий вертикальний градієнт, щоб вирівняти яскраве світло, що надходить згори та зменшується до низу. Це робить їх найкращим вибором для щоденного водіння. Додавання поляризаційного фільтра збільшує ясність, зменшуючи відблиски. Лінзи пропускають 15% видимого світла.