Overlord комплект розроблений спеціально для тактичних операцій і є надзвичайно важливим для захисту очей навіть в найсуворіших умовах. Гнучка рамка обладнана термопластичними гумовими дужками та регульованою вставкою для носа. Чотири типу лінз можуть бути легко замінений без інструментів, навіть в тактичних рукавицях. Все неполяризовані пластини оснащені технологією Vapor Shield, яка забезпечує 100% захист від запотівання в різних умовах. До комплект входить: м'який матовий чорний каркас і чотири змінні лінзи  (прозорі, лінзи Tiger's eye, G-15 і поляризовані Gradient Smoke), складаній футляр MOLLE і чохол для чищення.

Всі окуляри Edge Tactical Eyewear перевіряються в незалежних акредитованих лабораторіях для забезпечення їх відповідності ANSI Z87.1 + 2015, військово-балістичним MCEPS GL-PD 10-12 та EN166 F CE стандартам. Всі лінзи Edge блокують 99,9% UVA, UVB та UVC-променів і мають спеціальне покриття, яке запобігає подряпанню.

Overlor Kit
Overlor Kit
Overlor Kit
Overlor Kit / Лінзи Polarized Smoke, Clear Vapor Shield, Tiger's Eye Vapor Shield, G-15 Vapor Shield Lenses
ЦІНА: 5800.00 грн

Clear прозорі лінзи - цє класичний вибір у тактичних та захисних окулярах. Завдяки ідеальній прозорості, вони чудово підходять для приміщень або для використання в умовах слабкого освітлення. Технологія Vapor Shield покриває найвищі військові стандарти, а лінзи залишаються чистими від конденсації навіть у найважчих погодних умовах. Clear лінзи пропускають 85% видимого світла.

 

Лінзи Tiger's eye створюють більший контраст, фільтрують високі рівні синього світла і дозволяють отримати більшу глибину сприйняття. Технологія Vapor Shield покриває найвищі військові стандарти, а лінзи залишаються чистими від конденсації навіть у найважчих погодних умовах. Tiger's eye лінзи пропускають 50% видимого світла.

 

Лінзи G-15 - це відмінний вибір для різних умов з високим освітленням, оскільки вони зберігають справжнє сприйняття кольору та значно зменшують напругу очей. Технологія Vapor Shield покриває найвищі військові стандарти, а лінзи залишаються чистими від конденсації навіть у найважчих погодних умовах. G-15 лінзи пропускають 15% видимого світла.

 

Поляризовані лінзи Gradient Smoke мають невеликий вертикальний градієнт, щоб вирівняти яскраве світло, що надходить згори та зменшується до низу. Це робить їх найкращим вибором для щоденного водіння. Додавання поляризаційного фільтра збільшує ясність, зменшуючи відблиски. Лінзи пропускають 15% видимого світла.