Компанія BK Tactical Ukraine є офіційним дистриб'ютором в Україні американських захисних окулярів EDGE Tactical.

З питань співпраці звертатися на info@bkukraine.com

 

Тактичні окуляри Edge Tactical

У 1998 році Edge Eyewear стала першою компанією, яка запропонувала ринку дизайнерські захисні окуляри. З тих пір компанія впровадила численні технології та відома висококласним дизайном - їхня тактична лінія не є винятком. Тактичні окуляри Edge дебютували на шоу SHOT SHOW в Лас-Вегасі в 2012 році, і сьогодні окуляри використовує персонал Збройних Сил США.

Тактичні окуляри Edge були розроблені таким чином, щоб забезпечити комфорт і стиль, гарантуючи повний захист очей. Доступні 15 моделей, включаючи XL-розмір. Всі моделі відповідають стандартам MIL-SPEC для військових та правоохороннців. Рамки покриті міцним матовим покриттям, піддаються маркуванню і використовуються недзеркальні лінзи, що усувають відблиски.

Для покращення оптичного зображення лінзи Edge Tactical мають революційне, анти-туманне  покриття, що називається Vapor Shield. У холод, спеку чи у вологих умовах покриття Vapor Shield  мінімізує поверхневе прилягання води, внаслідок чого лінзи повністю стійкі до вологи та туману. Щоб забезпечити довговічність, лінзи покриті потрійним спеціальним покриттям, а усі рамки виготовлені з гнучкого та стійкого матеріалу TR90 / нейлон.

Всі окуляри Edge Tactical Eyewear перевіряються в незалежних акредитованих лабораторіях для забезпечення їх відповідності ANSI Z87.1 + 2015, військово-балістичним MCEPS GL-PD 10-12 та EN166 F CE стандартам. Всі лінзи Edge блокують 99,9% UVA, UVB та UVC-променів і мають спеціальне покриття, яке запобігає подряпанню.

Сторінка у Facebook

Viber: +38067 522-10-20